• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Snowbitch.cz snowpark Vítkovice

Snowpark ve Vítkovicích asi netřeba dlouze představovat, za poměrně krátkou dobu své existence se právem řadí mezi nejlepší snowparky v ČR a kdo nevěří, tak ať do Vítkovic v Krkonoších dorazí! Přinášíme Vám čerstvé informace týkající se snowparku ve Vítkovicích, který letošní zimu vstupuje do své čtvrté sezóny, letos je hlavním partnerem eshop Snowbitch.cz.

 

Snowbitch.cz Cool snowpark Vítkovice je rozdělen na beginners line, medium line, shred line a pro line. Více o set-upu 2015 napoví čerstvá 3D vizualizace z dílny 3Dmodels, finální edit pak vytvořil Martin Kolařík z Make it Real film.

 

3D vizualizace 2015 from Freestyle Area on Vimeo.

 

Novinky 2016

pro-line hliněné platformy

Již zmiňované počasí loni nedovolilo otevřít z hlíny nově vybudovanou pro-line skoků, tvořící dvě macaté platformy za sebou, takže doufejme, že tuto dlouho očekávanou záležitost budeme moci odpanit v nadcházející sezóně. Celkem nás ve Vítkovicích čeká v jednotlivých lajnách celkem 9 skoků.

 

nové překážky

Vítkovice budou v plné sezóně vybaveny celkem 38 překážkami, které proběhly podzimní údržbou a taktéž na vás čekají novinky v podobě 6m rainbow box a macatá double kink roura z Letné, která prošla úpravami. Také pro vás máme další překvapení, ale to necháme zatím v utajení, ať se máte na co těšit!

 

shaping

Pro sezónu 2015 bude Vítkovickou Freestyle Area crew tvořit:

parkdesigner - Michal Migi Ritter

headshaper - Honza „Šmoula" Havlíček

shapeři - Filip"Houbař" Znamenáček, Venca Zachař, Mario Roth, Honza" Kačer" Špika

a samozřejmě spousta dalších srdcařů, jenž nám pomáhají a kterým touhle cestou předem děkujeme!

Pro letošní rok byla také domluvena spolupráce se značkou 686, která letos bude oblékat všechny shapery Freestyle Area do kvalitních stejnokrojů, takže kluci budou nejen v teple a suchu, ale budou také jednoduše ve snowparku identifikovatelní, což pomůže třeba při potřebě řešit vzniklý provozní problém. Touto cestou děkujeme klukům z distribuce 686 za podporu a komfort shaperů.

 

zasněžování

Provozovatel skiareálu Aldrov, kam Vítkovický snowpark spadá investoval nemalé peníze do nové čističky vod ve spodní části snowparku, kdy součástí je také nová technologie nutná pro masivní zasněžování. Ve snowparku samotném, pak budou k dispozici celkem čtyři sněžná děla.

 

videosérie Shredit!

Ve spolupráci s Make it Real production připravujeme videosérii s názvem Shredit!, kdy oslovíme celkem 24 jezdců z řad snowboardistů a freeskierů a dáme jim prostor pro natočení 2 min. editu z některého z Freestyle Area snowparků. Vybírat budeme především lokální jezdce, kteří v dané oblasti bydlí a mají co předvést. Každý týden by tak měl vyjít z dílny Make it Real production jeden snb a jeden freeski Shredit!

 

upravený web/Facebook profily snowparků

Další novinkou jsou upravené webové stránky Freestylearea.eu, kam kromě sekcí Blog a Academy přibyla sekce Snowparky. V této sekci najdete profil jednotlivých snowparků Freestyle Area a vždy obsahuje seznam překážek aktuálně v provozu s jejich reálnými fotkami (budeme postupně doplňovat), ceník permic, počasí, kontakty na ubytování ve Vítkovicích apod. Také každý snowpark má nově svůj FB profil, kam budou mimo jiné podstatné info jednotlivý shapeři pravidelně publikovat aktuální fotky snowparků po shapování, aby jste byli 100% v obraze. Na původním FB profilu Freestylearea.eu tak zůstane prostor pro zajímavý obsah, především pak akce, fotky, videa atd.

 

Net-O-Peer monitorovací systém

Monitorovací systém Net-O-Peer bude opět ve Vítkovicích instalován a projde technologickým tuningem především v případě HD kamer, které budopu komplet vyměněny za nové. Pro ty, kteří nevědí jak Net-O-Peer funguje tak zjednodušeně: ve snowparku budou na platformách instalovány celkem čtyři HD kamery, máte-li při ježdění v kapse chytrý telefon a v něm staženou potřebnou aplikaci, která spolupracuje s GSM signálem telefonu-jednoduše jezdíte a večer pak si pak můžete pouze vaše ježdění stáhnout v HD kvalitě do svého počítače a poučit se chybami, nebo si prostě jednoduše tvořit váš jezdecký archiv. S tímto systémem je spojené také

komplet pokrytí snowparku signálem WiFi, takže můžete ve Vítkovicích pohodlně a zdarma komunikovat se světem.Více info a bezplatná registrace a stažení aplikace na: www.net-o-peer.com

 

Ostatní služby

Novinkou je také možnost parkování karavanů a dodávek na horním parkingu s elektrickou přípojkou za mírný poplatek a také temperované WC s umyvadlem, které bude otevřeno i přes noc. Stravovat a popít můžete jak v novém temperovaném skibistru s dostatečnou kapacitou míst k sezení a luxusní zahrádkou s výhledem na snowpark. Taktéž legendární kouzelník Míla bude i letos nabízet ve svém originálním podniku co hrdlo ráčí a to díky prodloužené nájemní smlouvě.

 

Ceny permanentek

Letos se vzhledem k velkým investicím skiareálu především do čerpací technologie vody a navazujícího zasněžování zdražilo denní jízdné ve snowparku o 10Kč, takže na konečných 350 Kč. Myslíme, že zdražení není nijak zásadní a rozhodně se promítne ve zkvalitnění služeb, které snowpark letos nabídne.

Co se týče celosezónní permanentky, tak tam vše zůstává při starém-takže 5000Kč/sezóna. Při objednání a zaplacení sezónky do konce Listopadu je pak za rozumných 4500Kč/sezóna.

 

Eventy

Ke snowparku ve Vítkovicích patří samozřejmě také eventy, které budou z části produkovány partou Freestyle Area ve vlastní režii a část ve spolupráci s dalšími subjekty jako je Český Snowboarding a kluci ze SLČR úsek freeski.

WSD / Word snowboarding day/                21.12.2014
Local Camps 2015 /snowboarding/          14-18.01.2015
Snowbitch.cz Cool snowpark Vítkovice Opening      24.01.2015
Local Camps 2015 /freeski/                         04-08.02.2015
King of Jib                                                           07.03. 2015
Monkey race                                                      08.03.2015
Český pohár ve freeski                                 14+15.03.2015

 

Snowbitch.cz snowpark Vítkovice set-up 2016

snowpark bude v sezóně 2015 rozdělen na beginners line, medium line, shred line a pro line obsahující překážky dle seznamu níže.

 

beginners line

celkem 4 platformy se 4 skoky s plošinou 1 až 4m a dále pak 8 překážek

Butterbox 6m
T-box 6mStreet Rail 6m
Rainbow Rail 6m
Kink box 3x5m
Minibutterbox 6m
Wallride
minispeed box 5m

 

medium line

celkem 5 platforem a 3 skoky s plošinou 4 až 8m, dále pak 7 překážek.

Street Rail 6m
Nízký street rail 6m
U - Box Banana 5m
Picknic table 6m
Rovná jednotrubka 7m
Rail 6m
Bonk Barel
Rainbow box 6m

 

shred line

celkem 3 platformy a pár bonusů okolo v počtu 13 překážek, které jak pevně věříme uspokojí všechny shredofily.

Street Rail 7m
PVC roura 6m
Up rail Tube 6m
Double Kink jekl 10m
Stairs set ( 10 schodů )
Butter box
Hokejka jednotrubka 5x1m
Spaceship 5m
Street rail jednotrubka 12m
Street rail 6m
C - Box 6m
Wallride
Vystřelovací jednotrubka 4m
Double kink tube rail

 

pro line

loňská novinka s hliněnými základy, kterou počasí neumožnilo otevřít celkem 4 platformy, 2 skoky s plošinou 12 až 15m, doplněno o 6 překážek.

Speed box 6m
Street rail 6m
Balkón 4x6m
Up rail Tube 5m
Double Kink box 10m
Rail 6m

Na závěr nutno poděkovat převelice všem partnerům a lidem, kteří na projektu spolupracují, podporují a pomáhají tvořit něco, co jak pevně věříme posouvá český snowboarding a freeskiing kupředu!

Velké díky hlavnímu partnerovi Snowbitch.cz a skiareálu Aldrov, dále pak ostatním partnerům Capita,G-Shock, Dakine,Union, Dragon a 686. Samozřejmě pak děkujeme všem příznivcům snowparku za to, že do Vítkovic jezdí a i v následující sezóně se vynasnažíme nadále udržet vaší přízeň!

 

Více info o snowparku: www.freestylearea.eu www.facebook.com/freestylearea.eu

 

dotazy, informace, podněty:
info@freestylearea.eu

technický koordinátor: 
Michal Ritter, ritter@freestylearea.eu

marketingový koordinátor:
Martin Matouš, matous@freestylearea.eu


více info najdete na: www.freestylearea.eu

 

mapa webu | Přihlásit | © 2004-2016 designed by Petr Holman