Lyžařský areál Aldrov - Rodinné lyžování v Krkonoších

Sezóna 2021/2022 na Aldrově se blíží...

 Vážení příznivci zasněžených svahů, lyžování, snowboardingu a zimy vůbec,

pomalu ale jistě se nám blíží začátek lyžařské sezóny 2021/2022 v areálu Aldrov ve Vítkovicích v Krkonoších. Přípravné práce jsou v plném proudu a pevně věříme, že případné restrikce ze strany vlády nám letos lyžování dovolí, byť za cenu mírných omezení. Připravena už jsou i sněžná děla, která pokryjí sněhem všech 3,3 km sjezdovek na Aldrově i Jizerce. 

 

Vzhledem k situaci s opatřeními Covid-19 budeme preferovat nákup jízdenek on-line na e-shopu, který aktuálně převádíme na novější verzi, ve které připravujeme věrnostní program se slevami. Samozřejmostí je již nižší základní cena jízdenek než na pokladnách. 


Další novinkou pro tuto sezónu bude bezkontaktní výdejní automat karet které si zakoupíte předem on-line. Pomocí QR kódu si pak jednoduše vyzvedenete zakoupenou kartu! Více informací připravujeme...

 

Chtěli bychom, aby sezóna probíhala bez omezení, ale s ohledem na aktuální vývoj kolem epidemie Covid-19. Proto děláme a připravujeme maximum pro vaše pohodlí a bezpečnost. Cílem všech opatření, která budeme v letošní sezóně v areálu Aldrov společně dodržovat, je minimalizace rizika nákazy a šíření koronaviru. Sledujte tedy naše stránky nebo Facebook, kde budeme aktuálně informovat o požadovaných opatřeních.

Přejeme Vám hezké podzimní dny a nezapomeňte nás sledovat, brzy zveřejníme datum zahájení sezóny.

Těšíme se na Vás.
Areál Aldrov


Aldrov resort

Image

Krkonošské cyklotoulání

Krkonošské cyklotoulání

Partneři areálu:

Přihlásit | © 2004-2019 designed by Petr Holman
Lyžařský areál Ski Aldrov - Vítkovice v Krkonoších