Lyžařský areál Aldrov - Rodinné lyžování v Krkonoších

K2 snowpark Vítkovice

Přinášíme Vám aktuální informace týkající se snowparku ve Vítkovicích, který letošní zimu vstupuje do své páté zimní sezóny. Za dobu své existence si snowpark díky pravidelné údržbě a množství překážek našel spousty příznivců a vznikla zde unikátní komunita a pohodová atmosféra. V rámci letošní zimní sezóny jsou Vítkovice prvním snowparkem v ČR, který byl uveden přes počáteční nepříliš ideální sněhové podmínky do provozu, takže jste tímto vítáni!!!

Letošním hlavním partnerem Vítkovického snowparku je značka K2, která se po roční pauze opět vrací na scénu pod hlavičkou nové distribuce, které tímto děkujeme za podporu, důvěru a chuť vracet peníze zpět do sportů, které podobné značky živí!

K2 snowpark Vítkovice bude již tradičně rozdělen na easy/medium/profi/shred sekci a na své si díky téměř 40ti  překážkám a několika skokům v různých délkách přijdou jak úplní začátečníci, tak zkušení jezdci. Samozřejmě, že stavba snowparku takového rozměru vyžaduje spousty energie, času a především sněhu, takže se snowpark postupně rozšiřuje a buduje směrem k navrženému setupu 2016 o kterém více napoví 3D vizualizace. 

Nová posila Freestyle Area týmu

Pro naší partu je asi nejvíce zásadní novinkou z které máme upřímnou radost a věříme, že pomůže posunout realizované projekty o další level kupředu nový člen Freestyle Area crew Michal Španěl, kterého většina lidí zná pod přezdívkou Krysák. Kdo Krysáka zná osobně, asi není nutné dlouze tohoto sympaťáka a jeho zkušenosti představovat. Krysák v rámci své letité praxe s rolbováním a realizací snowparků získal spousty zkušeností a to nejen v ČR-třeba na Čihalce, ale také třeba v ruském Sochi či kanadském Whistleru.

Shaping

Pro sezónu 2016 bude Vítkovickou Freestyle Area crew tvořit několika sezónami odzkoušená sestava:

parkdesigneři  Michal Migi Ritter, nově Michal Krysák Španěl, headshaper Honza „Šmoula" Havlíček a shapeři  Filip"Houbař" Znamenáček,  Venca Zachař, Mario Roth, Honza" Kačer" Špika a samozřejmě spousta dalších, jenž nám při realizaci každoročně pomáhají a kterým touhle cestou předem děkujeme! V sezóně 2016 pokračuje také spolupráce se značkou 686, která Freestyle Area shapery obléká do kvalitního oblečení a také značkou Dakine, která kluky vybavuje rukavicemi.

Nové překážky

Vítkovice budou v plné sezóně vybaveny celkem 38 překážkami, které proběhly podzimní údržbou a taktéž na vás čekají novinky v podobě 6m Rainbow, 4m butterbox, 8m Elbow tube rail, 7m Rail jednohubka (hnedle dvakrát) a také letošní nejvýraznější multifunkční překážka-obří Wallride, který bude postavený na platformě vojenské maringotky a svou premiéru si odbude 20.02. v rámci závodu King of Jib 2016. Komplet seznam překážek najdete na konci tohoto článku.

Zasněžování

Provozovatel skiareálu Aldrov, kam Vítkovický snowpark spadá investoval v roce 2014 nemalé peníze do nové čističky vod ve spodní části snowparku, kdy součástí je také nová technologie nutná pro zasněžování. Díky tomu jsou ve snowparku v rámci sezóny 2016 stabilně dvě děla a dvě sprchy, které efektivně dohání Krakonošovi sněžné resty.

Ostatní služby

Připomínáme také možnost parkování karavanů a dodávek na horním parkingu s elektrickou přípojkou za mírný poplatek a také temperované WC s umyvadlem. Stravovat se a popít můžete jak v temperovaném skibistru s dostatečnou kapacitou míst k sezení a luxusní zahrádkou s výhledem na snowpark, nebo využít maringotku U Kouzelníka, kde se můžete nejen ohřát, najíst a napít, ale také nasát atmosféru tohoto originálního podniku.

K2 snowpark Vítkovice-seznam překážek

beginners line
celkem 4 platformy se 4 skoky s plošinou 1 až 4m a dále pak 8 překážek

Butterbox 6m
T-box 6m
Street Rail 6m
Rainbow rail dvojtrubka 6m       NOVĚ!
Butterbox 4m                            NOVĚ!
Kink box 3x5m
Minibutterbox 6m
Wallride
minispeed box 5m
Skok 2m table
Skok 3m table

medium line
Street Rail 6m
Nízký street rail 6m
U - Box Banana 5m
Picknic table 6m
Rovná jednotrubka 7m
Rail 6m
Bonk Barel
Rainbow box 6m
Skok 5m table
Skok 6m table
Skok 8m table

shred line
Street rail 6m
Balkón 4x6m
Up rail Tube 5m
Double Kink box 10m
Rail 6m
Street Rail 7m
PVC roura 6m
Up rail Tube 6m
Double Kink jekl 10m
Stairsset ( 10 schodů )
Butter box
Hokejka jednotrubka 5x1m
Spaceship 5m
Street railjednotrubka 12m
C - Box 6m
Maringotka - Wallride                NOVĚ!
Elbow tube rail 8m                    NOVĚ!
2x Rail jednotrubka 7m              NOVĚ!

pro line
Speed box 6m
Street rail 6m
Vystřelovací jednotrubka 4m
Skok 12m table
Skok 15m table

Na závěr nutno poděkovat převelice všem partnerům a lidem, kteří na projektu spolupracují, podporují a pomáhají tvořit něco, co jak pevně věříme posouvá český snowboarding a freeskiing kupředu!

Velké díky hlavnímu partnerovi Snowbitch.cz a skiareálu Aldrov, dále pak ostatním partnerům Capita,G-Shock, Dakine,Union, Dragon a 686. Samozřejmě pak děkujeme všem příznivcům snowparku za to, že do Vítkovic jezdí a i v následující sezóně se vynasnažíme nadále udržet vaší přízeň!

Více info o snowparku: www.freestylearea.eu www.facebook.com/freestylearea.eu

dotazy, informace, podněty:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

technický koordinátor: 
Michal Ritter, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

marketingový koordinátor:
Martin Matouš, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


více info najdete na: www.freestylearea.eu


Aldrov resort

Image

Krkonošské cyklotoulání

Krkonošské cyklotoulání

Partneři areálu:

Přihlásit | © 2004-2019 designed by Petr Holman
Lyžařský areál Ski Aldrov - Vítkovice v Krkonoších